Контакт Центар / 078-219-978 / 078-219-976 / Пон-Сабота 10:00 - 17:00

Sportikum

NK HERITAGE BKPK -LENTI SWSH AOP

Залиха

Производител: NIKE

Шифра на производ: DQ5653-623

2,090ден. 1,672ден.

На залиха ја нема вашата големина?

Провери достапност на величини во нашите продавници:

078219976 / 078219978

Слични производи