Контакт Центар / 078-219-978 / 078-219-976 / Пон-Сабота 10:00 - 17:00

Sportikum

W NSW SYN TF RPL HD JKT

Залиха

Производител: NIKE

Шифра на производ: DX1797-351

8,890ден. 6,291ден.

На залиха ја нема вашата големина?

Провери достапност на величини во нашите продавници:

078219976 / 078219978

Слични производи