Контакт Центар / 078-219-978 / 078-219-976 / Пон-Сабота 10:00 - 17:00

Sportikum

Adidas PREDATOR ACCURACY.4 IN SALA

Залиха

Производител: ADIDAS

Шифра на производ: GW7072

3,690ден. 2,804ден.

На залиха ја нема вашата големина?

Провери достапност на величини во нашите продавници:

078219976 / 078219978

Слични производи