Контакт Центар / 078-219-978 / 078-219-976 / Пон-Сабота 10:00 - 17:00

Sportikum

Adidas BLUV Q2 FLAREPT

Залиха

Производител: ADIDAS

Шифра на производ: IC5720

4,090ден. 3,108ден.

На залиха ја нема вашата големина?

Провери достапност на величини во нашите продавници:

078219976 / 078219978

Слични производи